Оголошення

Видавництво Springer опублікувало новий том колективної монографії «Power Systems Research and Operation. Selected Problems II»

Видавництво Springer опублікувало новий том колективної монографії «Power Systems Research and Operation. Selected Problems II».


Монографія присвячена проблемам у сфері функціонування енергосистем, оптимізації режимів роботи об’єктів електроенергетики та систем керування ними, інформаційно-вимірювальних систем і метрологічного забезпечення в електроенергетиці, забезпечення функціонування електроенергетичної системи в умовах конкурентного ринку електроенергії. У книзі також розглядаються сучасні проблеми забезпечення експлуатаційної надійності й безпеки об’єктів об’єднаної енергосистеми України у сферах автоматизації систем розподілу, прогнозування й оптимізації енергетичних процесів на сонячних електростанціях, гідроелектростанціях та інших установках, рішення для інтелектуальних систем моніторингу. Наведені у цьому виданні результати досліджень дають змогу підвищити надійність і ефективність функціонування енергетичних об’єктів і забезпечити стійкість енергосистем, запровадити ефективні методи й засоби прогнозування електропостачання, оптимізувати енергосистеми з урахуванням обмежень сучасних ринків електроенергії та загалом сприяють зміцненню енергетичної безпеки країни.

 

Серед авторів розділів монографії – академіки НАН України Олександр Кириленко та Михайло Кулик і члени-кореспонденти НАН України Віталій Бабак та Борис Басок.

Редакторами монографії стали науковці Інституту електродинаміки НАН України (академік Олександр Кириленко, доктор технічних наук Ігор Блінов, доктор технічних наук Євген Зайцев), Інституту загальної енергетики НАН України (кандидат технічних наук Артур Запорожець) і Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (доктор технічних наук Сергій Денисюк і кандидат технічних наук Денис Дерев’янко).

Книга призначена для науковців, інженерів, а також викладачів і аспірантів закладів вищої освіти й наукових установ, що займаються проблемами експлуатації, керування, діагностики та моніторингу об’єднаної енергосистеми, енергетичного обладнання тощо.Ознайомитися з розділами монографії

©2024 Iнститут загальної енергетики НАН України

Search

  • Головна
  • Про інститут
  • Структура
  • Новини
  • Видавнича діяльність
  • Підготовка кадрів